Přívlastková vína NěmčičkyMuškát moravský - pozdní sběr – suché

Zelenožlutá barva, květinově muškátová vůně, lehký charakter vína, s příjemnou harmonií chutí a vůní.

Muller thurgal - pozdní sběr - polosuché

Víno zelenkavé barvy se žlutavými odlesky, svěží až muškátové aroma. Jemná a ovocná chuť s hladkou kyselinkou.Neuburské - pozdní sběr - suché

Víno světle žluté barvy s vůní tropických plodů, chuť je poměrně vyvážená s příjemnou pikantní kyselinkou, která uzavírá celkově svěží dojem celého vína.

Ryzlink  vlašský - pozdní sběr – suché

Tato stará odrůda se vyznačuje vyšším obsahem kyselin, která v případě pozdního sběru působí příjemným zralým dojmem, tvořící harmonii se zbytkovým cukrem.Víno je světle žlutozelené barvy, široká škála vůní doplňuje plnou a harmonickou chuť. V této harmonii a chuti můžeme hledat červený rybíz, angrešt, kytice lučního kvítí, hrozinky a medové tóny.Ryzlink rýnský - pozdní sběr – suché

Barva vína je zlatožlutá, vůně květinově medová s nádechem tropických plodů. Chuť vína je poměrně plná, kořeněná s živou kyselinkou v dochuti, která dodává svěží pocit celého vína.

Veltlínské zelené - pozdní sběr - suché

Barva vína je jemně nazlátlá, vůně lipového květu s decentní mandlovinkou je podtržena pikantní pepřnatostí v dochuti a dává vínu líbivý charakter.Irsai Oliver - pozdní sběr – polosuché

Víno světle zelené barvy s intenzivním muškátovým aroma a ovocným nádechem. V chuti svěží s jemnou kyselinkou a příjemnou sladkou dochutí.

Rulandské bílé - pozdní sběr – polosladké

Víno zlatožluté barvy, vůně výrazně ovocná po broskvích, ananasu a sladké hrušce. Chuť je svěží plná s tóny kandovaného tropického ovoce a žlutého melounu, zbytkový cukr a pikantní kyselinka dotváří líbivý charakter polosladkého vína.
Chardonnay - pozdní sběr – polosladké

Víno světle zelenožluté barvy, velmi intenzivní ovocná vůně s nádechem tropických plodů, žlutého melounu a lískových oříšků, s příjemným zbytkovým cukrem v dochuti a pikantní kyselinkou dělá víno svěží a podtrhuje jeho vyváženost.

 Tramín červený  - výběr z hroznů  -  polosladké

Tato odrůda patří mezi nestarší odrůdy. Vyznačuje se zlatavou barvou. Vůně je podmanivá, připomínající vanilkovo-bezové tóny. Chuť kořenitá extraktivní, výrazná je vůně čajové růže.Pálava - polosladké - výběr z hroznů

Víno sytě žluté barvy, vůně intenzivní kořeněná s tóny čerstvého hroznového moštu a citrusových plodů. V chuti je víno plné extraktivní se sladkou až medovou dochutí.

Rulanské šedé  - výběr z hroznů – polosladké

Víno světle žluté barvy, vůně květnatá s tóny čerstvých pomerančů, grepů a hrušky. V chuti je víno kořenité extraktivní připomínající čerstvě upečenou chlebovou kůrku, s pikantní kyselinkou a sladkou dochuti.Zweigeltrebe  - pozdní sběr – suché

Víno tmavě granátové barvy, vůně ovocná s tóny zralých třešní v chuti extraktivní kořenité s jemnou kyselinkou v dochutí.                      

Cabernet moravia - pozdní sběr – suché

Víno tmavě rubínové barvy s vůní černého rybízu a ostružin v chuti plné, extraktivní s marmeládovou dochutí.


 


Frankovka - pozdní sběr - suché

Víno tmavě rubínové barvy s výrazně ovocnou až kořeněnou vůní. V chuti převládají tóny drobného ovoce s příjemnou kyselinkou a jemnou tříslovinou s extraktivní dochutí.

André - pozdní sběr – suché

Víno tmavě granátové barvy, s jemně ovocnou vůní peckového ovoce, v chuti je plné extraktivní s příjemnou kyselinkou.

 


Frankovka  rosé - pozdní sběr - polosuché

Barva vína je světle narůžovělá, moderní svěží aroma s vůní jahod a lesních plodů v kombinaci se svěží kyselinkou doplněnou zbytkovým cukrem dodává vínu líbivý charakter a atraktivitu letního pití s cílem osvěžit.


Zweigeltrebe rosé - pozdní sběr - polosladké

Víno je intenzivnější růžové barvy, moderní svěží aroma s vůní jahod a drobného ovoce v kombinaci s pikantní kyselinkou dodává vínu svěžest a atraktivitu populárního růžového vína.


Sauvignon  - výběr z bobulí - sladké

Víno medově žluté barvy, Atraktivní projev ve vůni připomínající šťavnaté peckové ovoce. Na jazyku je dokonale hladký s příchutí po vyzrálém ananasu. Potěší svěží kyselinka, která vyvažuje vyšší obsah zbytkového cukru.


Ryzlink vlašský - ledové - sladké

Víno má jantarově žlutou barvu a hustou konzistenci. Karamelové tóny spojené se sušeným ovocem a buketem připomínající para ořechy, broskve a sušené hrozinky. Sladké víno s dostatkem svěžesti a aroma zralého ovoce.