Víno jako dárek...

  • Darovat láhev vynikajícího moravského vína s vinětou limitované partie je jeden z neotřelých způsobů, jak vyjádřit poděkování obchodním partnerům, klientům či zaměstnancům. 
  • Proto bychom Vás rádi seznámili s nabídkou vybraných vín ve speciálním provedení reklamního dárku producenta kvalitních vín společnosti Víno Rakvice s.r.o. 
  • Dodáme vám prvotřídní víno ve speciálním dárkovém balení i firemní etiketou. Zpracujeme pro vás grafiku a vše dodáme na vámi určené místo v požadovaném termínu. 
  • Existují i nové zákony, které přinášejí potěšení a radost, protože přispívají k zvýraznění osobitého přístupu k zákazníkům či klientům. 
  • Již od roku 2006 lze poskytovat tichá vína jako reklamní nebo propagační předměty a toto bezúplatné darování tichého vína nepodléhá zdanění dani z přidané hodnoty a z hlediska daně z příjmů se jedná o výdaj, který je daňově uznatelným nákladem. 

Možnosti dotisku 


Vaše logo či věnování můžete dopnit na standardní etiketu s uvedením odrůdy, přívlastku a ročníku a uvozením větou například „plněno výhradně pro“ ...  
 .. nebo svým přátelům či obchodním partnerům popřejte mnoho štěstí v novém roce,...   

 ..pogratulujte jim k významnému jubileu či úspěchu, nebo jinému důležitému dni v jejich životě.   
 
Oslavit můžete i významné firemní události.